Završetak 2022./2023. nastavne godine

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Dragi učenici, učitelji, poštovani roditelji i prijatelji škole!

Još je jedna nastavna godina došla do kraja.

Iskrene čestitke svim učenicima na uspješno završenoj nastavnoj godini!

Našim osmašima zahvaljujem na lijepim uspomenama koje će nam ostati u dragom sjećanju i želim im da nakon završetka osnovnoškolskog obrazovanja nastave svoje školovanje tamo gdje su planirali i željeli.

Čestitam i učiteljicama i učiteljima na predanosti učiteljskom pozivu, radu i znanju koje su tijekom nastavne godine nesebično prenosili učenicima. Također i stručnim suradnicama. Zahvaljujem i administrativno-tehničkom osoblju na velikom trudu i radu.

Zahvaljujem i roditeljima na bezuvjetnoj podršci.

Želim vam svima mirno, zdravo i toplo ljeto! Uživajte u svemu što vas čini sretnima!

Ravnateljica Zrinka

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
c9f15c37-5e5e-4612-8e41-e5fe59596298
0b2c2c30-d7e8-42b3-82d2-3bdad1566977
ED315FE8-AF1F-4DD1-A95A-CF68C43BFBC2