Izlet za djelatnike škole

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Kraj nastavne godine zaokružili smo prekrasnim izletom za naše djelatnike.

Posjetili smo grad Slunj. Obišli smo Rastoke, vodeničarsko naselje iznimne prirodne ljepote gdje se rijeka Slunjčica ulijeva u rijeku Koranu.

Šetnicom uz prelijepu Slunjčicu došli smo do Frankopanske Gradine. Vidjeli smo i Napoleonov magazin.

Obišli smo i rodnu kuću i spomenik Milana Neralića, prvog hrvatskog olimpijca i prvog Hrvata osvajača brončane medalje u mačevanju na Olimpijskim igrama u Parizu 1900. godine.

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0