Živim život bez nasilja!

Živim život bez nasilja!

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

U suradnji s Policijskom upravom Ličko-senjske županije uključili smo učenike u preventivne aktivnosti s ciljem podizanja svijesti o problemima nasilja i ovisnosti te unapređenja sigurnosti u lokalnoj zajednici. Uz današnje izazove svjesni smo činjenice kako se mladi ljudi sve lakše i češće suočavaju s brojnim oblicima neprihvatljivog ponašanja, postaju žrtve školskog i izvanškolskog nasilja uključujući sveprisutno elektroničko nasilje te upadaju u zlouporabu raznih sredstava ovisnosti. U prvom ciklusu učenici su sudjelovali u radionicama “Živim život bez nasilja” i “Cyberbullying – nasilje preko interneta”. Učenici su sa zanimanjem poslušali predavanje i osvijestili koje su to aktivnosti preko interneta koje se smatraju štetnima kako za pojedinca tako i za opće dobro.

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
c9f15c37-5e5e-4612-8e41-e5fe59596298
0b2c2c30-d7e8-42b3-82d2-3bdad1566977
ED315FE8-AF1F-4DD1-A95A-CF68C43BFBC2