Posjet zagrebačkom Adventu

Posjet zagrebačkom Adventu

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Učenici i djelatnici naše škole su s učenicima i djelatnicima OŠ Luke Perkovića iz Brinja posjetili Advent u Zagrebu.

Obišli smo Trg bana Josipa Jelačića, Gornji grad, Strossmyerovo šetalište, Zrinjavac i Glavni kolodvor.

U Cinestaru u sklopu Arena centra učenici su pogledali film “Kapa” koji je dobio i preporuke od MZO-a.

Film “Kapa” je božićna filmska priča o dobroti i prijateljstvu, a režirao ju je Slobodan Maksimović.

Share:

Ostale

Povezane objave

c9f15c37-5e5e-4612-8e41-e5fe59596298
0b2c2c30-d7e8-42b3-82d2-3bdad1566977
ED315FE8-AF1F-4DD1-A95A-CF68C43BFBC2
IMG_1085