Advent u Gospiću

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Druge godine za redom učenici OŠ”Anž Frankopan”Kosinj izlažu svoje radove na Adventu u Gospiću.

Sav prihod koji zarade ide u humanitarne svrhe u sklopu humanitarne akcije “Neka Božić bude svima”koju je organizirala naša škola a kao partneri su se pridružili i podržali akciju i Općina Perušić i Ličko-senjska Županija.

 

 

Druge godine za redom učenici OŠ”Anž Frankopan”Kosinj izlažu svoje radove na Adventu u Gospiću.

Sav prihod koji zarade ide u humanitarne svrhe u sklopu humanitarne akcije “Neka Božić bude svima”koju je organizirala naša škola a kao partneri su se pridružili i podržali akciju i Općina Perušić i Ličko-senjska Županija.

Share:

Ostale

Povezane objave

PHOTO-2026-06-23-16-57-27
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0
IMG_1306 (1)
c9f15c37-5e5e-4612-8e41-e5fe59596298