Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Učenici 8. razreda i ove godine su sudjelovali na 15. Festivalu prava djece.

Pogledali su film pod nazivom “Bez veze.”

Nakon toga su imali radionicu na kojoj su iznijeli svoje stavove o korištenju pametnih telefona, njihove prednosti i nedostatke.

Učenici su bili vrlo objektivni i konkretni u svojim odgovorima. Svjesni su koje su  posljedice prekomjernog korištenja pametnih telefona.

Uvidjeli su da vrijeme koje inače provode ispred ekrana mogu iskoristiti puno kvalitetnije i u boljem društvu.

Učiteljica: Tea Vukelja Tomljenović

Share:

Ostale

Povezane objave

c9f15c37-5e5e-4612-8e41-e5fe59596298
0b2c2c30-d7e8-42b3-82d2-3bdad1566977
ED315FE8-AF1F-4DD1-A95A-CF68C43BFBC2
IMG_1085