Vjeronaučna olimpijada

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Danas se je u Otočcu održalo Biskupijsko natjecanje osnovnih i srednjih škola iz Vjeronauka.

Ovu Vjeronaučnu olimpijadu organizirala je Gospićko-senjska biskupija.

Osim natjecanja, za učenike je upriličen i obilazak Župne crkve Presvetog Trojstva kao i Muzeja Gacke.

Čestitamo našim učenicima na sudjelovanju i njihovoj vjeroučiteljici Mihaeli!

Share:

Ostale

Povezane objave

c9f15c37-5e5e-4612-8e41-e5fe59596298
0b2c2c30-d7e8-42b3-82d2-3bdad1566977
ED315FE8-AF1F-4DD1-A95A-CF68C43BFBC2
IMG_1085