Vjeronaučna olimpijada

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Danas se je u Otočcu održalo Biskupijsko natjecanje osnovnih i srednjih škola iz Vjeronauka.

Ovu Vjeronaučnu olimpijadu organizirala je Gospićko-senjska biskupija.

Osim natjecanja, za učenike je upriličen i obilazak Župne crkve Presvetog Trojstva kao i Muzeja Gacke.

Čestitamo našim učenicima na sudjelovanju i njihovoj vjeroučiteljici Mihaeli!

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0