Učenici trećeg i četvrtog razreda u Selcu- škola u prirodi

Učenici trećeg i četvrtog razreda u Selcu- škola u prirodi

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Učenici trećeg i četvrtog razreda boravili su u “školi u prirodi”, u Selcu, sa svojom učiteljicom.

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0