Posjetili smo Zagreb u vrijeme adventa

Posjetili smo Zagreb u vrijeme adventa

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Učitelji su zajedno s učenicima posjetili Zagreb i to u vrijeme predblagdanskog ugođaja adventa. Ugodno raspoloženje i međusobno druženje potaknulo je stjecanje novih znanja o znamenitostima samog grada. Osim adventa koji se osjetio ulicama grada, naši učenici su posjetili Zoološki vrt, Gornji grad i Trg bana Jelačića. Zahvaljujemo gospodinu Pavi Vukeliću, nekadašnjem mještaninu Kosinja, čijim  smo angažmanom mogli ostvariti ovaj izlet.

 

Učenički izlet bio je moguć zahvaljujući donaciji gradonačelnika Grada Zagreba, gospodina Milana Bandića i Zoološkog vrta Zagreb.

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0