Osposobljavanje radnika za rad na siguran način

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Danas se je u našoj Školi održala edukacija za  osposobljavanje radnika za rad na siguran način.

Edukaciju je proveo gospodin Ivan Milković iz tvrtke Zaštita-Inspekt d.o.o. iz Gospića.

 

 

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0