Naše učenice osvojile 3. mjesto u badmintonu

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Na Županijskom natjecanju iz badmintona naše su učenice osvojile odlično 3. mjesto.

Domaćin natjecanja bila je OŠ Zrinskih i Frankopana iz Otočca.

Našu školu su predstavljale učenice viših razreda: Josipa Golik, Ivana i Tea Majetić i Marija Rast, a natjecanje je bilo  ekipnog karaktera. Bilo je to veliko iskustvo i izazov za naše djevojčice.

Učitelj i mentor naših učenica je prof. Josip Laškarin koji ih je uz puno truda, znanja i ljubavi kao i mnogo puta do sada, pripremao za ovo natjecanje.

Ovo je izvrstan rezultat za naše djevojčice i za našeg učitelja obzirom da Škola nema sportsku dvoranu, već se koristi jedna učionica prenamijenjena za nastavu TZK kao i školsko sportsko igralište kad vrijeme dopusti.

Čestitke učenicama na borbenosti, zajedništvu i sportskom duhu, a učitelju Josipu na predanosti i entuzijazmu u radu!

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0