Marija Rast u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Završna svečanost Nacionalnog kviza za poticanje čitanja 2025. održala se u petak 14. studenog 2025. godine u 12 sati u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici Zagrebu.

Na završnoj svečanosti sudjelovala je i naša učenica Marija Rast kao jedna od ovogodišnjih finalista/pobjednika, a došla je u pratnji majke.

U NSK je upriličen prigodni program u kojem je nastupio i KGZ bend.

Marija je upoznala i družila se s autorima knjiga koje su predstavljene ovogodišnjim kvizom.

 

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0