Božićni sajam u Perušiću

Božićni sajam u Perušiću

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Održan je 4. po redu humanitarni Božićni sajam u Perušuću. Izložbeni stol osim naše škole imali su i učenici Osnovne škole Perušić. Udruga “Je Mi Mladi” i Narodna knjižnica Općine Perušić također su izložili razne rukotvorine te je tako sajam bio mjesto na kojem se moglo uživati u božićnom raspoloženju.

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0