Božićni sajam u Perušiću

Božićni sajam u Perušiću

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Održan je 4. po redu humanitarni Božićni sajam u Perušuću. Izložbeni stol osim naše škole imali su i učenici Osnovne škole Perušić. Udruga “Je Mi Mladi” i Narodna knjižnica Općine Perušić također su izložili razne rukotvorine te je tako sajam bio mjesto na kojem se moglo uživati u božićnom raspoloženju.

Share:

Ostale

Povezane objave

c9f15c37-5e5e-4612-8e41-e5fe59596298
0b2c2c30-d7e8-42b3-82d2-3bdad1566977
ED315FE8-AF1F-4DD1-A95A-CF68C43BFBC2
IMG_1085