Doček naših sportašica

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

U petak 13. ožujka 2026. smo priredili doček našim djevojčicama koje su u četvrtak 12. ožujka 2026. sudjelovale na Županijskom natjecanju u stolnom tenisu.

Svi smo im od srca čestitali i poželjeli da se i nadalje bave sportskim aktivnostima.

Vodimo se riječima sv. Majke Tereze koje su i naš moto Škole: “Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju.”

 

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0