Školsko natjecanje iz Geografije

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Danas je održano Školsko natjecanje iz Geografije.

Na natjecanju je sudjelovala učenica 8. razreda Marija Rast.

Mentorica je bila učiteljica Ana Perić.

Držimo palčeve našoj Mariji i nadamo se da će biti pozvana na Županijsko natjecanje iz Geografije koje će biti održano 17. ožujka 2026. u OŠ  Dr. Jure Turića u Gospiću.

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0