Početak drugog polugodišta

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Dragi učenici, poštovani roditelji!

U ponedjeljak 12. siječnja 2026. godine počinje drugo polugodište.

Svim učenicima želimo puno uspjeha, veselja, elana i motivacije u radu, kao i puno ugodnih trenutaka i lijepog druženja!

Poštovani roditelji, uspješna suradnja s vama i dalje će nam biti prioritet kako bismo svakom našem učeniku omogućili sretno i uspješno školovanje!

S veseljem vas očekujemo!

Ravnateljica i djelatnici OŠ “Anž Frankopan” Kosinj

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0