Posjet knjižnici u Perušiću

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Učenici razredne nastave su s učiteljicom Anom obilježili Mjesec hrvatske knjige posjetivši Narodnu knjižnicu Općine Perušić.

Upoznali su se s radom knjižnice, a ravnateljica Josipa Milković je za njih pripremila zanimljive i edukativne radionice.

Potom su posjetili i OŠ Perušić gdje su se kratko družili s vršnjacima  te su posjetili i njihovu školsku knjižnicu.

Za kraj su ostavili dječje igralište u parku.

 

 

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0