“Sportom do prijateljstva”

“Sportom do prijateljstva”

Menu

Moto škole:

"Ne možemo svi činiti velika djela, ali možemo mala s velikom ljubavlju."

Učitelj tjelesne i zdravstvene kulture, Josip Laškarin, poveo je u Gradsku sportsku dvoranu Gospić učenice od 4. do 8. razreda kako bi sudjelovale na treningu i prijateljskoj utakmici s učenicama Gimnazije Gospić.

 

Organizacijom raznih prijateljskih utakmica s drugim školama nastojimo razvijati suradničke odnose, jačati sportske ali i socijalne kompetencije naših učenika. Na ovaj način pripremamo učenike za usvajanje zdravih načina života.

Share:

Ostale

Povezane objave

Screenshot
PHOTO-2026-06-23-16-57-27
IMG_1400
99ED964D-F2D1-4339-BE71-D35568ADA8C0